Meie esivanemad Hilda and Aleksander Mölder saabusid Lavi külla Teise maailmasõja alguses, püüdes põgeneda neid kõikjal ümbritseva sõjategevuse eest. Nad leidsid allika läheduses varjupaiga, kus toibuda ja oma elu uuesti üles ehitada. Selles rahulikus paigas elasid nad talunikena, kooskõlas looduse ja Pandivere kõrgustikul asuvate ümbritsevate metsadega.

Nõukogude ajal jäi Lavi küla vaikseks, peaaegu unustatud kohaks. Eesti iseseisvumise järgselt oli meie perekonnal võimalik taastada talu ja hoolitseda ümbritseva maastiku eest, kus asub ka üks Lavi allikaist.

Looduse võime isepuhastuda on meisterlik, inimvõimed selleni ei küündi. Nüüd saame jagada Lavi looduslikult puhastunud vett, mida oleme kasutanud mitme põlvkonna jooksul, ka teiega! Allika iga-aastane vooluhulk on miljoneid liitreid ja oleme leidnud viisi, kuidas pakendada allikavett nii, et säiliksid selle looduslikud omadused.

Lavi vee perekonna nimel soovime terviseks!

Toivo, Tiiu, Kaj, Janno, Rita, Marian, Airi, Robin, Oliver, Erle, Laura, Aron, Maret, Anna-Liisa, Kaarel, Leevi, Martin, Alisija, Johanna, Leelo, Tiina, Markus, Ellamaria, Anna, Anne-Ly, Elina, Stefany, Gaido, Neleliis, Andrus, Allan, Robin